fotobudka wynajem
- Porady

Dodatkowe atrakcje na weselu

Ceremonia ślubu i wesele to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Okazuje się jednak, że organizując tego rodzaju uroczystość, warto patrzeć nie tylko na własne potrzeby, ale również wszystkich gości, którzy będą w tym wydarzeniu uczestniczyć. Dzisiaj wesela z suto zastawionymi stołami i wesołą muzyką dobiegającą z parkietu to standard. Coraz częściej nowożeńcy starają się zaskoczyć zaproszonych atrakcjami, dzięki którym huczna zabawa zostanie zapamiętana już na zawsze. Przedstawiamy najczęściej wykorzystywane propozycje, które stają się dodatkiem podczas weselnego świętowania.

Jak potwierdzają eksperci, którzy na co dzień zajmują się organizacją wesel godnie z wymaganiami przyszłych małżonków, dzisiaj ogromną popularnością cieszy się atrakcja w postaci wypuszczania białych gołębi albo motyli tuż po wyjściu z kościoła – taki gest ma znaczenie symboliczne. Większość atrakcji jest jednak przewidziana już na sali weselnej. Młodzi zamawiają pokaz sztucznych ogni, magika, tancerzy, którzy zaprezentują kilka tanecznych układów. Jeszcze przed oczepinami może wystąpić znana wokalistka albo wszyscy goście skorzystają z możliwości zrobienia ekspresowych zdjęć – świetnie nadaje się do tego fotobudka. Wynajem tego rodzaju sprzętu to wydatek rzędu kilkuset złotych a zabawa jest rzeczywiście przednia. Podobną popularnością cieszy się zresztą karaoke czy liczne konkursy z nagrodami.

Atrakcje mogą pojawiać się też na stołach. Standardem jest już wiejski stół czy stół z nalewkami i deserami. Coraz więcej młodych wybiera stół wegański albo z owocami morza czy sushi. Doskonałą propozycją jest też czekoladowa fontanna, która nie tylko smakuje, ale też wygląda bardzo okazale.

Najważniejsze to zapewnić atrakcje, z których goście rzeczywiście skorzystają. Nie zaleca się też ich nadmiaru. Nie chodzi przecież o to, by z wesela zrobić istne wesołe miasteczko, ale by zapewnić jedynie dodatki, które wpłyną na uatrakcyjnienie całej imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *