dobry fryzjer
- Zdrowie i Uroda

Nanoplastia włosów na czym polega

Kobiety w ostatnich latach zwracają ogromną uwagę na to jak wyglądają ich włosy, a salony fryzjerskie wychodząc temu naprzeciw umożliwiają nam wykonanie różnorodnych zabiegów mających na celu odbudowę włosa, odżywienie oraz jego regenerację. Jednym z takich zabiegów jest między innymi nanoplastia włosów. Zabieg ten może być wykonany w zasadzie przez każdy salon fryzjerski, Poznań jest miastem w którym znajdziemy wiele salonów godnych zaufania.

Na czym polega nanoplastia włosów

Nanoplastia włosów jest jednym z wielu zabiegów jakie oferują nam salony fryzjerskie które mają na celu ujarzmienie naszych niesfornych puszących się włosów. Zabieg ten szczególnie dobrze sprawdzi się na włosach bardzo kręconych, poskręcanych i elektryzujących się. Zabieg ten możemy przeprowadzić samemu w domu bądź skorzystać z usług salonu fryzjerskiego. Jeżeli jednak zabieg przeprowadzi dobry fryzjer możemy mieć pewność, że jego efekty będą takie jak tego oczekujemy.

Zabieg nanoplastii to nowoczesna metoda która polega na dokładnym wygładzeniu każdego pasma włosa. Za pomocą nanotechnologii cząsteczki wnikają w głąb włosa pozwalając w efekcie otrzymać proste włosy bez konieczności ich modelowania oraz prostowania.

Zabieg przeprowadzany jest kilkuetapowe, w związku z czym jest zabiegiem złożonym i czasochłonnym, ostateczna długość zabiegu jest uzależniona od długości oraz gęstości włosów.  Jednak decydując się na tego rodzaju zabieg musimy poświęcić od 4 do nawet 6 godzin.

Pierwszym krokiem jest aplikacja preparatu w głąb włosa, kolejno należy założyć na głowę czepek i odczekać kilka chwil. Drugi krok to zmycie preparatu oraz wysuszenie włosów, a następnie prostowanie pasmo po paśmie i ponowne umycie włosów delikatnym specjalistycznym szamponem.

Zabieg ten jest kierowany przede wszystkim do osób chcących osiągnąć efekt prostych i sypkich włosów, które raz na zawsze chcą pożegnać się z prostownica i ciągłym modelowaniem włosów. Po zabiegu nanoplastii włosów możemy cieszyć się wygładzonymi, lśniącymi włosami, które będą wyglądały zdrowo i dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *