odżywka do rzęs
- Zdrowie i Uroda

Prawidłowe stosowanie zalotki – czy wiesz, jak osiągnąć perfekcyjny wygląd rzęs bez ich uszkodzenia?

​Podkręcenie rzęs zalotką może natychmiast poprawić wygląd. Upiększa oczy i sprawia, że już po jednym ściśnięciu stają się naprawdę zalotne (w końcu nazwa zalotka – nie jest przypadkowa). Dla pań, które nie miały do tej pory w rękach zalotki zdecydowanie jej stosowanie może wydawać się niebezpieczne i skomplikowane, ale jest tego warte.

Zalotka – czy wiesz jak jej prawidłowo używać?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że robisz to źle. Istnieje kilka typowych błędów, które większość pań popełnia podczas używania zalotki, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Może to spowodować uszkodzenie rzęs. Dlatego jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci, jak naprawić typowe błędy, które możesz popełniać podczas stosowania zalotki.

Nigdy nie nakładaj tuszu do rzęs przed użyciem zalotki

Powinnaś zawsze najpierw użyć zalotki przed nałożeniem tuszu do rzęs. Wynika to z faktu, że nakładanie tuszu może usztywnić rzęsy, a nacisk, który wywoła zalotka do rzęs może je złamać. Najlepiej więc, aby zalotka była pierwszym krokiem Twojego makijażu. Jeśli chcesz uzyskać długie i gęste rzęsy, dobrze byłoby wyposażyć się w taki kosmetyk jak odżywka dla rzęs i również prowadzić go do swojej rutyny pielęgnacyjnej.

Nie zapomnij o właściwej technice stosowania zalotki do rzęs

Właściwym sposobem użycia zalotki jest podnoszenie jej około pięć do ośmiu razy i trzymanie jej przez kilka sekund, aby uzyskać długotrwały efekt. Powinnaś zacząć podnosić włoski u nasady rzęs, przesuwając zalotkę wzdłuż końcówek, aby uzyskać ostateczne podkręcenie. Ta technika nada Twoim rzęsom delikatny łuk i sprawi, że będą wyglądać nieskazitelnie.

Więcej informacji: https://arkpol.com.pl/zdrowie-i-uroda/co-zrobic-aby-rzesy-pozostaly-pieknie-podkrecone-przez-caly-dzien/

Nie używaj za dużo siły, bo zbyt mocne zaciskanie rzęs nie zapewni długotrwałego podkręcenia, zamiast tego zaszkodzi zdrowiu Twoich rzęs. Zbyt mocne dociśnięcie może spowodować ich wypadania, a nawet wygięcie w linii prostej, co wcale nie jest pożądane. Jeśli chcesz uzyskać naturalnie wyglądające rzęsy, po prostu delikatnie ściśnij zalotkę przez kilka sekund, a zadanie zostanie wykonane perfekcyjnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *