Wyjazd

Witamy! Jeśli jesteś miłośnikiem bieszczadzkiej przyrody i pasjonujesz się fotografią zwierzyny, zapraszamy Cię na podróż razem z nami aby przeżyć niezapomnianą przygodę z nieokiełznaną zwierzyną z Bieszczad..

Sami lubimy Bieszczady i znamy je jak własną kieszeń, więc organizujemy wycieczki fotosafari po zakątkach Bieszczad. Umożliwiają one obserwowanie dzikich zwierząt w ich naturalnym górzystym środowisku. Z nami zobaczysz to, czego nie zobaczyłbyś z innym przewodnikiem. Tylko u nas będziesz wędrował z bieszczadzkim przewodnikiem po nieznanych bezdrożach, daleko poza szlakami turystycznymi aby sfotografować lokalną faunę i florę oraz pozostałości po dawnym osadnictwie tych terenów.

Jeśli jesteś zainteresowany taką wycieczką, skontaktuj się z nami jak najszybciej!

1 thought on “Wyjazd

  1. Witam,

    Chciałbym zarezerwować wycieczkę fotosafari dla 2 rodzin (2*(2+2)=4dorosłe+4dzieci) w terminie 2 sierpnia. Kiedyś mieliście Państwo w swojej ofercie rozpisane wycieczki tematyczne. Jedna z wycieczek polegała na przejażdżce samochodem terenowym. Czy byłaby możliwość zorganizowania właśnie takiej wycieczki z tym, że jadna z rodzin mogłaby jechać własną terenówką.

    Pozdrawiam,
    Marcin Żybura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *