balony na roczek
- Dom i Ogród

Jakie balony możemy zakupić na imprezę?

Niezależnie od rodzaju imprezy, zawsze mile widziane są dopasowane tematycznie lub uniwersalne dekoracje. Główną rolę od dawna odgrywają tutaj balony, serpentyny, a na urodzinowych przyjęciach dla najmłodszych także kolorowe czapeczki i talerzyki. Aktualnie oferta balonów jest tak duża, że nie jesteśmy sobie w stanie tego wyobrazić. Jak możemy je podzielić?

Balony gumowe

Są to najbardziej pospolite balony, które kupimy w każdym supermarkecie i napompujemy je ustami. Z reguły mają różne kolory i okrągły kształt. Nie oznacza to oczywiście, że są ograniczone tylko do takiego klasycznego designu – na rynku nie brakuje gumowych balonów z licznymi wzorami i motywami. Co do sposobu pompowania, możemy wypełnić je zarówno zwykłym powietrzem, jak i helem, by unosiły się w powietrzu. Dostać także możemy balony gumowe z diodą w środku, dzięki czemu możemy nadać niepowtarzalnego klimatu ciemnemu pomieszczeniu i przy okazji nieznacznie oświetlić parkiet.

Balony foliowe

Zdecydowanie bardziej wyszukane i droższe balony foliowe, to doskonały sposób na podkreślenie tematu i okazji imprezy. Tak jak w przypadku ich konkurencji, również i one mogą być wypełnione zarówno powietrzem, jak i helem. Ich specyfika polega na wyjątkowym kształcie balonów, np. balony na roczek lub inne cyfry i litery, zwierzątka, postacie z bajek i wiele wiele innych. Z ich pomocą można ułożyć przykładowo wielki unoszący się w powietrzy napis dla dziecka obchodzącego urodziny lub Młodej Pary w dniu ślubu.

Akcesoria do balonów

Balony, które są wypełnione helem, muszą być do czegoś przymocowane. Producenci mają w swojej ofercie specjalne obciążniki, które utrzymują je na konkretnej wysokości w powietrzu. Należy zakupić specjalny patyczek z zatyczką, na którym montuje się balonik. Warto także zaopatrzyć się w butlę z helem, aby w razie potrzeby samemu móc dopompować baloniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *